Poraz u prvoj finalnoj utakmici

Juniori Mnk Lumbarde poraženi su jučer u Splitu u prvoj finalnoj utakmici državnog juniorskog prvenstva regije dalmacija od ekipe Mnk Škver rezultatom 5-2 (1-0). Uzvratna utakmica biti će pod balonom sljedeći tjedan, vjerovatno u srijedu gdje ćemo pokušati nadoknaditi tri gola prednosti što će biti vrlo teško obzirom da su nam kažnjeni Jerko Šeparović/c.k./ i Frano Didović /3.ž./. U 20. minuti imali smo vodstvo 2-1 da bi u sljedećoj minuti Škver izjednačio, a onda u 29 minuti nakon isključenja Šureta naša igra se raspala te smo samo sa tri igrača u polju primili tri gola i to je to.
Ostaje nam nada da ćemo smoć snage i napraviti doma rezultat koji nas vodi u završnicu među osam najboljih juniorskih ekipa u Hrvatskoj. Bit će teško ali sportski je nadati se.

Škver: Malenica, Čule /1/, Matić, Ujević, Kovačević, Vukoja /3/, Terzić, Vuković /1/

Lumbarda: Skokandić, Džijsn, Didović /2/, Stojan, J.Šeparović, D.Šeparović

Suci: Andrej Topić i Vedran Babić                   Delegat Rajko Bošnjak.

autor: Anto Bezek