Mali nogomet, velike pobjede

sandrosalacan

Malonogometaši Lumbarde ostvarili su još jednu gostojuću pobjedu, pobijedivši MNK Skalice sa rezultatom 7 : 3. Od početka utakmice domaćini su krenuli jako oštro, jer su morali pobijediti za izboriti opstanak u ligi. Nakon prvog poluvremena domaćini su vodili 3 : 2. U drugom poluvremenu trener MNK Lumbarde Anto Bezek uveo je nekoliko mlađih igrača: Marija Milinu, Petra Jurjevića, Davida Rudelića te iskusnog malonogometnog igrača Sandra Salacana, što se pokazalo dobitnom kombinacijom. Malonogometaši Lumbarde su na kraju izborili pobjedu i to konačnim rezultatom  7 : 3.

Za Lumbardu su još igrali: Andrian Drušković, Dario Simoni, Denis Šeparović, Tonči Šestanović, Ante Bažika, Stipe Bezek, Saša Šestanović.