Iščupani važni bodovi protiv Metkovića

Sinoć su pod balonom malonogometaši Lumbarde pobjedili Metković rezultatom 3-2. Prije samog početka utakmice na zagrijavanju se ozlijedio M. Stojan te se odmah vidjelo da danas neće biti lako. Utakmica je dobro počela te smo golovima u 7 i 14 minuti stvorili zalihu koju smo mogli povećati ali usljed tanke klupe i par promašaja zbog umora prve petorke došli smo u situaciju da nas golman izvlači te smo otišli na poluvrijeme sa sretnih 2-0. U drugom poluvremenu gosti smanjuju na 2-1 a kod nas je sve vidljiviji umor i nervoza.Ipak nakon jedne kontre u 29.minuti povećavamo na 3-1 i čini se da je sve riješeno. Gosti se ne predaju i od 35. minute igraju do kraja sa golmanom igračem te smanjuju u 37 minuti na 3-2. Do kraja se borimo grčevito i uz velike zasluge golmana zadržavamo vodstvo. Osvojena su tri velika boda u borbi za opstanak. Sljedeća utakmica je u subotu u 16 sati u Solinu.
autor: A. Bezek  foto: N.Kosović